Greitos paskolos internetu tai greita ir patogu. Užpildykite smulkiojo vartojimo kredito paraišką neišėja iš namų. Atsakymą dėl greitos paskolos suteikimo gausite greičiau nei per penkioliką minučių. Pasinaudoja paskolosinternetu.org partnerių pasiūlymais galite pasiskolinti iki 20000 (dvidešimt tūkstančių) eurų.

Kaip gauti kreditą internetu ir su minimaliu dokumentu paketu? Atsakymus į visus šiuos klausimus jus galite rasti mūsų svetainėje.

Kaip gauti pinigų iš greitųjų kreditų? Mes Jums papasakosim. Užsiregistruokite kredito įmonės puslapyje ir užpildykite anketą. Tai neužims daug laiko. Perveskite į kreditoriaus sąskaitą vieną centą, kad pasitvirtintų jūsų registracija. Po to, kad galėtumėte patvirtinti savo narystę kredito kompanijoje, į elektroninį paštą bei sms žinute, jums bus nusiųsta visa reikalinga informacija. Išsirinkite Jums reikalingą kreditą.

Kompanijos puslapyje po savo narystės patvirtinimo, išsirinkite Jums reikalingą kreditą. Maksimali pirmo kredito suma yra 150 Eurų. Antrą kartą  Jus galite pasiskolinti 200 Eurų, trečią kartą 250 Eurų, o nuo ketvirto karto 350 Eurų. Gausite pinigus į savo sąskaitą. Jūsų paraišką kreditui įvertinsime nuo 15 min. iki valandos laiko tarpe. Po to Jus gausite sms pranešimą su atsakymu, ir jei atsakymas teigiamas, kredito įmonė perves pinigus į nurodytą Jūsų sąskaitą. Pinigų pervedimo operatyvumas priklauso nuo banko, kuriame yra Jūsų sąskaita.

Pirma greita paskola nemokamai

Pirmas paskola gali būti suteikta be procentų, grąžink tiek, kiek pasiskolinai. Už pirmąjį kreditą nereikia mokėti nei procentų, nei komisinių. Pirma paskola be procentų suteikiama tik naujiems klientams, tai yra tiems, kas ima pirmąjį kartą. Pavyzdžiui, jeigu jus pasiskolinote iš sms kredito 150 eurų 30 dienų, tai po 30 dienų jums reiks grąžinti tuos pačius 150 eurų. Po to, kai grąžinsite pirmąjį kreditą, galėsite skolinti didesnes sumas, bet už jas teks sumokėti įmonės nustatytas palūkanas bei kitus mokesčius.

Kokie privalumai?

Greitų paskolų privalumas yra tame, kad sprendimas priimamas dėl paskolos suteikimo 10-30 minučių laikotarpyje, be užstato ir be laiduotojo. Reiklaujama tik patvirtinti savo tapatyę, minimalus dokumentų paketas, daugybė kredito grąžinimo būdų, galimybė prasitęsti kreditą. Paraišką galima pateikti kreditų įmonės puslapyje internete, kreditai suteikiami visą parą. Paskolą greitai ir nesudėtingai galima gauti esant bet kurioje pasaulio šalyje, tačiau lėšos bus pervedamos tik į Lietuvoje veiklą vykdančių komercinių bankų sąskaitas.