Sunkius gyvenimo etapus lengviau išgyventi kai niekur nesislepi ir priimi realybę tokia kokia yra. Paslėpus galvą smėlyje kaip strutis tik dar labiau pablogina situaciją ir sukelia problemas aplinkiniams. Jei nesugebi laiku atiduoti paskolos, nueik į veidrodį ir pasižiūrėk sau į akis, paimk telefoną ir surink kredito unijos su kuria pasirašei sutartį numerį.

Niekas ant tavęs nešauks ir nebandys sugėdinti bet stengsis padėti. Taip, situacija rimta ir niekas nepagirs tavęs dėl tokio poelgio. Paimkime ir pasvarstykime apie tokią situacija kai visi nori pasiskolinti bet niekas nenori gauti jokių palūkanų arba kad jos būtų mažesnės nei penki procentai.

Na niekas negali pasiūlyti stebuklingų sąlygų šiomis ekonominėmis sąlygomis kuriomis gyvena dabar. Visgi kaip pataria Kreditai.INFO, tiems kurie nesugebėjo tinkamai įvertinti savo galimybės kartu su turto bendrasavininku galimybės tvarkingai atsiskaityti iki paskutinio cento. Nesuplanuotos akimirkos gyvenime suteikia romantikos, tai ypač patinka moters bet vyrams ekonominis stabilias yra viso ko pagrindas.

negrąžintas kreditas

Kuo jus sudomino pasiūlymas skolintis, būtent iš tam tikros firmos, ar paskatino pinigų stygius ar patraukli reklama. Kas nulėmė jūsų apsisprendimą, ar individualus pasiūlymas, nuolaidos ir palankesnės kredito sąlygos. Nors finansinės įmonės yra iš pažiūros labai panašios bet jų politika kliento atžvilgiu gali iš esmės skirtis. Gyvenimas gali priversti eiti ieškoti paskolos ir iš dviejų kredito bendrovių, gerai jeigu jūsų sandorio nepastebės nes už tokias machinacijas gali tekti ir atsisveikinti su kreditoriais. Mes žinome kaip nemalonu pasirašius sutartį pastebėti kad sudarymo mokestis siekia net dešimt procentų visos paskolos sumos ir nieko čia kredito unijos prižadėti sumažinti fiksuoto mokesčio negali nes tai daryti joms neleidžia Lietuvos Respublikos įstatymai.

Nuo 2018 metų įsigaliosianti nauja tvarka dar labiau detaliau apibrėš santykius ir nenumatytus punktus bus galima žinoti tiksliau perskaičius papildymus ir pataisas. Redaguoti sutartį per keturiolika kalendorinio mėnesio dienų galbūt leis visiems vartotojams pagal bendrijos direktyvas. Nors tvarkos keitėsi kelis kartus, anksčiau buvo privalomą kiekvieną sutartį patvirtinti pas notarą ir už tai pakloti nemažą administravimo mokestį dabar situacija yra kiek kitokia. Ginčų advokatai gali padėti išspręsti susidariusias problemas, atstovauti jums teismuose jeigu nepyktų susitarti gražiuoju. Ikiteismine tvarka prasidėjusi skolos išieškojimo procesą sustabdyti sunku tačiau įmanoma šalims susitarus ir pasirašius naują sutartį. Viskas priklauso nuo to ar klientai sutinka bendradarbiauti nevengia kontakto ir suinteresuoti susitarti ir nutraukti procesą kuo greičiau. Skolų išieškojimai vyksta keliais etapais ir tik išbandžius visas įmanomas priemones griebiamasi pačių griežčiausių. Pagal mūsų praktiką ir bendrą situaciją Lietuvoje skolų išieškojimo procesas pradedamas kai klientas nesumoka aštuonių mėnesio įmokų iš eilės arba tai daro labai nereguliariai pervesdamas nevienodas, mažesnes sumas nei nustatyta bet tai yra vis dėlto teigiamas signalas kredito bendrovei.

Jei reikalai pribręsta taip jog byla papuola į teismą kuris priteisia apmokėti susidariusią skolą per nustatytą terminą antstoliai imasi darbo kuris trunka tol kol iš kliento gaunasi misi pinigai. Neretai tai trunka net kelis metus nes jei žmogus yra bedarbis ir gyvena iš neoficialių pajamų antstoliai neturi galimybės nurašyti lėšų nuo banko sąskaitos. Skolininku tapti yra blogas ženklas bet ne visada to galima išvengti. Jums gali priskaičiuoti mokėti ir delspinigius kurie būna puse procento į dieną, suskaičiuokite, tai yra daug, ir vėlavimo palūkanas kurios nurodytos sutarties bendrosiose sąlygose, atsiverskite ir perskaitykite atidžiai.